Julekalenderen er slutt

Hvilken IP klasse har Direktronik sine armerte fiberoptiske HDMI kabler?

Nå er den avanserte HDMI-hybridkabelen tilgjengelig i en forsterket versjon for installasjon gjennom fuktige, skitne og utsatte steder. Denne forsterkede fiberoptiske HDMI-kabelen bruker en OM3 850nm optisk fiber for å overføre HDMI 2.0-signaler over lange avstander uten signaltap. Klikk for ledetråd

Nå er den avanserte HDMI-hybridkabelen tilgjengelig i en forsterket versjon for installasjon gjennom fuktige, skitne og utsatte steder. Denne forsterkede fiberoptiske HDMI-kabelen bruker en OM3 850nm optisk fiber for å overføre HDMI 2.0-signaler over lange avstander uten signaltap. Klikk for ledetråd

Dagens premie


Dagens premie er:
Praktisk skrutrekkersett med skrutrekker, forlenger og 21 utskiftbare bits

Obs, her ble det ikke helt riktig. Feil er merket i rødt.

Luke er avsluttet

Riktig svar: IP65

Nexlan og Direktronik gratulerer John som er dagens vinner 17 desember i vår julekalender. Premien din er på vei i posten.


Konkurransevilkår

- Vinneren vil bli tilfeldig trukket basert på innsendte svar.
- Vinnerne vil bli kontaktet via tlf. eller e-post. Husk derfor å oppgi fullt navn, mobiltelefonnr. og e-postadresse.
- Dersom nødvendig informasjon ikke er korrekt registrert vil premien gå tilbake til ny trekning.
- Deltagelse i Konkurransen er gratis og uten kjøpsforpliktelse.
- Deltagelse i Konkurransen er tillatt for enhver person som har gyldig e-postadresse, er 16 år gammel eller eldre på påmeldingstidspunktet.
- Deltageren samtykker til at den registrerte e-postadressen blir lagret og vil kunne bli behandlet og brukt i forbindelse med å informere om konkurranseholders produkter og tjenester på et senere tidspunkt.

Vilkår